ShowBiz

Di Caprio “prezanton” të dashurën e re brune! (Foto)

Nga Gisele Bündchen te Bar Refaeli, nga modelja e Sport Illustrated Kelly Rohrbach, tek ajo gjermane Toni Garrn: Leonardo Di Caprio-s i kanë pëlqyer gjithnjë biondet. Por së fundmi, ndryshimi i tendencës përfaqësohet nga bukuroshja brune, Camila Morrone, 21-vjeçe. Ajo, me origjinë argjentinase, është vajza e Lucila Solà, partnerja e Al Pacino-s.

1 of 10

Prej dy vjetësh sfilon në pasarela dhe është imazhi i fushatave të Victoria’s Secret dhe po frekuentohet me divin e Hollivudit (43 vjeç) prej disa muajsh: në këto foto duken së bashku, ndërsa shëtisin në rrugët e Nju Jorkut.

17 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Nga Gisele Bündchen te Bar Refaeli, nga modelja e Sport Illustrated Kelly Rohrbach, tek ajo gjermane Toni Garrn: Leonardo Di Caprio-s i kanë pëlqyer gjithnjë biondet. Por së fundmi, ndryshimi i tendencës përfaqësohet nga bukuroshja brune, Camila Morrone, 21-vjeçe. Ajo, me origjinë argjentinase, është vajza e Lucila Solà, partnerja e Al Pacino-s.

1 of 10

Prej dy vjetësh sfilon në pasarela dhe është imazhi i fushatave të Victoria’s Secret dhe po frekuentohet me divin e Hollivudit (43 vjeç) prej disa muajsh: në këto foto duken së bashku, ndërsa shëtisin në rrugët e Nju Jorkut.

17 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Di Caprio “prezanton” të dashurën e re brune! (Foto) Di Caprio “prezanton” të dashurën e re brune! (Foto)Rating: 5.0
To Top