Home / ShowBiz / Dhurata Dora dhe Flori publikojnë “Trendafil” (Video)
Image result for Dhurata Dora dhe Flori publikojnë “Trendafil” (Video)

Dhurata Dora dhe Flori publikojnë “Trendafil” (Video)

Image result for Dhurata Dora dhe Flori publikojnë “Trendafil” (Video)
Image result for Dhurata Dora dhe Flori publikojnë “Trendafil” (Video)

 

“Trëndafil” mbanë emrin kënga e cila është shoqëruar edhe me video klip. Muzika dhe teksi janë punuar nga Flori Mumajesi kurse video klipi nga MaxProduction.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje