Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Demi, një superbombë me të kuqe

1 of 6

Ajo është kthyer në një fenomen të vërtetë në Instagram falë formave bombastike të cilat nuk heziton t’i ekspozojë sa herë i jepet rasti.

Dhe Demi Rose arriti të qëllojë sërish në shenjë teksa u shfaq me bikini të kuqe gjatë një seti fotografik në Ibiza.

23-vjeçarja e kolme, e veshur me një bikini në formë trupore që të kujtonin vajzat e famshme të Baywatch shumë vite më parë, duke mjaft joshëse teksa pozonte pranë detit.

29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

1 of 6

Ajo është kthyer në një fenomen të vërtetë në Instagram falë formave bombastike të cilat nuk heziton t’i ekspozojë sa herë i jepet rasti.

Dhe Demi Rose arriti të qëllojë sërish në shenjë teksa u shfaq me bikini të kuqe gjatë një seti fotografik në Ibiza.

23-vjeçarja e kolme, e veshur me një bikini në formë trupore që të kujtonin vajzat e famshme të Baywatch shumë vite më parë, duke mjaft joshëse teksa pozonte pranë detit.

29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Demi, një superbombë me të kuqe Demi, një superbombë me të kuqeRating: 5.0
To Top