ShowBiz

Dasma Harry-Meghan, William do jetë dëshmitar i të vëllait

Ndryshojnë rolet për princat William dhe Harry. Në dasmën e William dhe Kate Middleton, princi Harry ishte dëshmitar i dasmës, por duket se këtë herë do të ndryshojnë rolet.

Në dasmën mbretërore të 19 majit, ku do të martohet Harry dhe Meghan Markle, dëshmitar do të jetë William.

Njoftimi është bërë i ditur nga pallati mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, nëpërmjet një postimi në Twitter, ku ndër të tjera shkruhet: “Duka i Kembrixh është i nderuar dhe i gatshëm për të ndihmuar vëllain e tij”.

Në vitin 2011 bashkë me Harry, dëshmitare në dasmën e William dhe Kate ishte motra e Dukeshës, Pippa Middelton.

Mbetet mister për momentin dëshmitari tjetër i dasmës së Harry dhe Meghan.

1 of 3

26 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Ndryshojnë rolet për princat William dhe Harry. Në dasmën e William dhe Kate Middleton, princi Harry ishte dëshmitar i dasmës, por duket se këtë herë do të ndryshojnë rolet.

Në dasmën mbretërore të 19 majit, ku do të martohet Harry dhe Meghan Markle, dëshmitar do të jetë William.

Njoftimi është bërë i ditur nga pallati mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, nëpërmjet një postimi në Twitter, ku ndër të tjera shkruhet: “Duka i Kembrixh është i nderuar dhe i gatshëm për të ndihmuar vëllain e tij”.

Në vitin 2011 bashkë me Harry, dëshmitare në dasmën e William dhe Kate ishte motra e Dukeshës, Pippa Middelton.

Mbetet mister për momentin dëshmitari tjetër i dasmës së Harry dhe Meghan.

1 of 326 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dasma Harry-Meghan, William do jetë dëshmitar i të vëllait Dasma Harry-Meghan, William do jetë dëshmitar i të vëllaitRating: 5.0
To Top