ShowBiz

‘Çmendet’ Mimoza në pushime…E ‘zhveshur’ vallëzon para të fejuarit të saj…

Loading...

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë, shkruan ORAinfo.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjështë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Këto ditë ata kanë vendosur t’i kalojnë së bashku në pushime për tu relaksuar.

E sot ajo ka publikuar një video në të cilën duket me disponim mjaftë të mirë duke vallëzuar pranë Seldit…/ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Çmendet’ Mimoza në pushime…E ‘zhveshur’ vallëzon para të fejuarit të saj… ‘Çmendet’ Mimoza në pushime…E ‘zhveshur’ vallëzon para të fejuarit të saj…Rating: 5.0
To Top