Home / ShowBiz / Ç’ka i tha Mimoza Shkodra Seldin ne incizimin e video clipit … ?
Ç'ka i tha Mimoza Shkodra Seldin ne incizimin e video clipit ... ?

Ç’ka i tha Mimoza Shkodra Seldin ne incizimin e video clipit … ?

Ç’ka i tha Mimoza Shkodra Seldin ne incizimin e video clipit … ?
Mimoza eshte teper e lumtur me video clipin e fundit i cili eshte realizuar me plot dashri, ne teksin e kenges behet fjale se ” I bukur eshte ky djali” ne fakt ajo ashtu i ka thene edhe fjalen magjike … si ne teksin e kenges. Edhe pse kenga shume mire eshte mirepritur nga shikueshmeria qe kapi me shume se 600.000 vizitor shume shpejte edhe ate pa promotion. E ciditshme
Shikoni me Posht video klipin e plote se cfar thot Mimoza Shkodra per Seldin…

 

Video Clipi  kete mund ta shikoni edhe ne yotube por mund te klikoni direkt ne video clip.

Ç'ka i tha Mimoza Shkodra Seldin ne incizimin e video clipit ... ?
Ç’ka i tha Mimoza Shkodra Seldin ne incizimin e video clipit … ?
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje