Home / ShowBiz / Çfarë thotë Xhesika për puthjen në buzë me Afërdita Dreshaj? (VIDEO)
Çfarë thotë Xhesika për puthjen në buzë me Afërdita Dreshaj? (VIDEO)

Çfarë thotë Xhesika për puthjen në buzë me Afërdita Dreshaj? (VIDEO)

Çfarë thotë Xhesika për puthjen në buzë me Afërdita Dreshaj? (VIDEO)

Këtë të shtunë ka startuar në Tv Klan emisioni “Jo vetëm modë” i cili do të prezantohet nga bukuroshja Nevina Shtylla. Mes shumë lajmeve interesante dhe intervistave nuk munguan dhe lajmet më pikantë dhe personazhet më të përfolur të javës

Poza e tyre në buzë pati jo pak reagime në rrjetet sociale. Bukuroshet shqiptarë, Xhesika Beberit dhe Afërdita Dreshajt u shfaqën shumë provokuese duke prekur trupat e zhveshur, por mesa duket e gjitha ka qenë një iluzion.

E intervistuar nga gazetari i emisonit “Jo vetëm modë” Eni Shehu, Xhesika ka thënë se ajo puthet me Afërditën çdo ditë, po e pyetur nëse puthet në buzë, ajo ka thënë. Jo. “Ne puthemi çdo ditë sa herë takohemi.

Këto foto vinë pas një mungese fotosh sesion të dyja së bashku
KLIKO me posht per VIDEO linkun
LINK

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje