ShowBiz

Çfarë ka ndodhur me Elvana Gjatën? Nuk do ta njihni

Loading...

Elvana Gjata me t’u larguar nga Flori Mumajesi dhe kompania e tij artistike “Threedots”, disi sikur e humbi atë popullaritetin dhe dashurinë që e gëzonte në masë të madhe,.

Elvana iku nga Shqipëria pas prishjeve të raporteve me Florin, edhe pse dyshja hala nuk e kanë sqaruar për publikun nëse flasin apo jo, dhe përse janë ftohur raportet mes tyre. Por, një gjë është e sigurt se ata më nuk janë si më parë.

Ani pse Elvana e la Shqipërinë për ca muaj për t’iu përkushtuar arritjes së famës ndërkombëtare që rezultoi pa sukses.

Ajo u kthye në vendlindje për të festuar ditëlindjen e saj, e me këtë rast Elvana ftoi miqtë dhe bashkëpunëtorët e saj më të mirë, përveç Florit me kompaninë e tij, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë festë të këngëtares Gjata çdo gjë ishte në nivel, që nga të ftuarit e deri tek ushqimet dhe atmosfera, madje edhe vet Elvana dukej shumë bukur.

Me një fustan të kuq por i cili ia zbulonte gjoksin këngëtares më shumë se herët tjera, e këtu ajo u vërejt se nuk kishte pasur fare jelekë.

E çuditshmja është se Elvanës po i duket gjoksi sikur iu ka ënjtur më shumë! Ndoshta ka ndërhy estetikisht në të apo faji është tek jelekët?

Për ta vërtetuar se Elvana nuk kishte fare sutjena, shikoni fotot e më poshtme

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çfarë ka ndodhur me Elvana Gjatën? Nuk do ta njihni Çfarë ka ndodhur me Elvana Gjatën? Nuk do ta njihniRating: 5.0
To Top