Home / ShowBiz / Burra, këto janë shenjat se ajo “çmendet” për ty
Burra, këto janë shenjat se ajo “çmendet” për ty

Burra, këto janë shenjat se ajo “çmendet” për ty

Burra, këto janë shenjat se ajo “çmendet” për ty
Burra, këto janë shenjat se ajo “çmendet” për ty

Të gjithë e dimë se ndonjëherë “JO” nënkupton “PO” por edhe se “JO” mund të nënkuptojë vërtetë “JO” ose “Ndoshta”.

Por është më se e vërtetë se gratë mund t’i bëjnë burrat shumë konfuz.

Megjithatë burra, në mënyrë që t’i kuptoni sa më drejtë gratë, duhet t’iu kushtoni vëmendje të madhe shenjave që një grua që ju e pëlqeni ju jep.

Keni parasysh se detajet dhe veprimet e vogla ndonjëherë e bëjnë diferencën.

Shihni më poshtë shenjat më premtuese që konfirmojnë së një grua ju pëlqen ose ka simpati për ju.

Bebëzat e syrit i zgjerohen sa herë që ju sheh

Keni parasysh se si mban këmbët

Ajo tenton të ulet sa më afër teje

Ajo e mban shpinën drejtë dhe ju tregon gjoksin

Kushtoni vëmendje pozicionit të gishtit të madh

Ajo “kopjon” pozitën ose gjestikulacionet tua

Ajo tund këmbën ose heq këmbën nga këpuca

Kontrollon shpesh a i ka rrobat ose flokët në rregull

Prek buzët

Shikohet shpesh në pasqyrë

Kushtoni vëmendje se si mban duart

Luan me flokët.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje