Home / ShowBiz / Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias
Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias

Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias

Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias
Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias

Kaia, vajza e aktores Teuta Krasniqit sot ka festuar ditëlindjen e parë.

E për të, padyshim që është organizuar një festë për të, me njerëzit më të dashur për të, shkruan lajmi.net

Ka qenë gjyshi i Kaias, profesori Milazim Krasniqi ai i cili në Facebook ka publikuar një fotografi ku shihet se janë mbledhur gjithë familja.

Të gjithë të lumtur festonin për Kaian, duke uruar për më të mirat për të.

Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias
Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje