Home / ShowBiz / Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë…
Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë…

Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë…

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme, shkruan ORAinfo.Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë…

Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Elita tash e një kohë është në lidhje me reperin e njohur pejan, Gjikon të cilën vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

E sot ajo ka përmes postimit në Instagram, ka bërë publike dhomën e tyre.

Shikoni pamjet më poshtë…

Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë…
Brenda dhomës luksoze të Elitës dhe Gjikos…Ja kush ua bëri ‘publike’ këtë…
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje