ShowBiz

Blero publikon këngë në ditën e dasmës, kushtuar Afronës

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Për të bërë këtë ditë edhe më të veçantë, Blero ka publikuar një këngë të re kushtuar Afronës.

Në këtë këngë ai ka bashkangjitur momente të ditës së sotme./ORAinfo/

Loading...

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell KosovaToday.

Për të bërë këtë ditë edhe më të veçantë, Blero ka publikuar një këngë të re kushtuar Afronës.

Në këtë këngë ai ka bashkangjitur momente të ditës së sotme. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Blero publikon këngë në ditën e dasmës, kushtuar Afronës Blero publikon këngë në ditën e dasmës, kushtuar AfronësRating: 5.0
To Top