Home / ShowBiz / Bleona e dëshpëruar për vëmendje, poston foto tërësisht lakuriq por komentuesit e tallin keq
Auto Draft

Bleona e dëshpëruar për vëmendje, poston foto tërësisht lakuriq por komentuesit e tallin keq

Auto Draft

Bleona Qereti ditët e fundit ka filluar të postojë në rrjete sociale foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur.
Pak minuta më parë ajo ka postuar sërish një të tillë, por fansat kanë kapur një detaj… këtë foto ajo e ka postuar edhe pak javë më parë por në një version më të vogël.
A tregon kjo se këngëtarja po kërkon patjetër vëmendje?!
Bleona zemer te ka ra fama faree ,, ne vend se te shtohen folloëersat jan tu hek dita dites ,,, ti ishe dikur me e mira “ishe” por kete koh asigjo she tu sjell ntreg qoft skandale ose ndonje gje. Thjesht je tu postu foto te vjetra, i kemi pa qe 10000 herrr”, shkruan një komentues
Shif me POsht Videon e Bleones ….

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje