ShowBiz

Birra shijon më tepër topless për Rhian Sugden (Foto)

Cheeeers! Have a great bank holiday all! @erhan_saderestaurant beautiful #VillaEla in #kalkan

A post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on May 27, 2018 at 2:29am PDT

Rhian Sugden i ka ngritur temperaturat teksa është shfaqur topless duke pirë një birrë gjatë pushimeve.

Modelja 31-vjeçare po shijon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Oliver Mellor, përpara dasmës së tyre që do mbahet më vonë këtë vit.

1 of 7

Në një karrige të gjallë Vogue, Rhian dukej magjepsëse ndërsa format e saj duken bombastike.

Ajo mbajti një dorë mbi gjoksin e saj (për ta mbuluar modestish), dhe tjetra ishte e rezervuar për birrën e saj.

27 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Cheeeers!

😎

😎

🍺

🍺

Have a great bank holiday all! @erhan_saderestaurant beautiful #VillaEla in #kalkan

A post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on

Rhian Sugden i ka ngritur temperaturat teksa është shfaqur topless duke pirë një birrë gjatë pushimeve.

Modelja 31-vjeçare po shijon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Oliver Mellor, përpara dasmës së tyre që do mbahet më vonë këtë vit.

1 of 7Në një karrige të gjallë Vogue, Rhian dukej magjepsëse ndërsa format e saj duken bombastike.

Ajo mbajti një dorë mbi gjoksin e saj (për ta mbuluar modestish), dhe tjetra ishte e rezervuar për birrën e saj.

27 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Birra shijon më tepër topless për Rhian Sugden (Foto) Birra shijon më tepër topless për Rhian Sugden (Foto)Rating: 5.0
To Top