ShowBiz

Beyoncé e Jay Z “prezantojnë” për herë të parë binjakët (Foto)

Një koncert i pasur me surpriza ai i që Beyoncé e Jay Z kanë ofruar mbrëmjen e shkuar në Kardif të Uellsit, faza e parë e turneut “On The Run II Tour”.

Në skenë, Queen B e bashkëshorti i saj i famshëm, kanë shkëmbyer sërish unazën e martesës, duke i premtuar besnikëri të përjetshme njëri-tjetrit, por kanë “prezantuar” edhe për herë të parë, duke projektuar disa video dhe imazhe mbi një mega-skermë, binjakët e tyre, Sumi dhe Sir, të cilët do të mbushin 1 vjeç në ditët e ardhshme dhe që çifti nuk i kishte shfaqur akoma në publik që prej ditës së lindjes.

1 of 11

7 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Një koncert i pasur me surpriza ai i që Beyoncé e Jay Z kanë ofruar mbrëmjen e shkuar në Kardif të Uellsit, faza e parë e turneut “On The Run II Tour”.

Në skenë, Queen B e bashkëshorti i saj i famshëm, kanë shkëmbyer sërish unazën e martesës, duke i premtuar besnikëri të përjetshme njëri-tjetrit, por kanë “prezantuar” edhe për herë të parë, duke projektuar disa video dhe imazhe mbi një mega-skermë, binjakët e tyre, Sumi dhe Sir, të cilët do të mbushin 1 vjeç në ditët e ardhshme dhe që çifti nuk i kishte shfaqur akoma në publik që prej ditës së lindjes.

1 of 117 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Beyoncé e Jay Z “prezantojnë” për herë të parë binjakët (Foto) Beyoncé e Jay Z “prezantojnë” për herë të parë binjakët (Foto)Rating: 5.0
To Top