ShowBiz

Bella Hadid: Nuk kam bërë operacione plastike (Foto)

Gjithmonë është përfolur se ka rimodeluar hundën dhe buzët madje ka edhe foto të saj që qarkullojnë në internet, të cilat e mbështesin shumë këtë teori.

Megjithatë, modelja me famë botërore Bella Hadid nuk i pranon këto fjalë madje i quan ato akuza. Në një intervistë të dhënë së fundmi ajo ka treguar se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje, pasi i ka shumë frikë gjilpërat apo shpimet dhe sipas saj këtë gjë e dinë të gjithë.

Ajo shtoi se është e lodhur nga këto aludime të kota dhe nëse do të kishte bërë ndonjë ndërhyrje plastike në fytyrë ajo do ta kishte pranuar haptazi.

1 of 6

1 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Gjithmonë është përfolur se ka rimodeluar hundën dhe buzët madje ka edhe foto të saj që qarkullojnë në internet, të cilat e mbështesin shumë këtë teori.

Megjithatë, modelja me famë botërore Bella Hadid nuk i pranon këto fjalë madje i quan ato akuza. Në një intervistë të dhënë së fundmi ajo ka treguar se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje, pasi i ka shumë frikë gjilpërat apo shpimet dhe sipas saj këtë gjë e dinë të gjithë.

Ajo shtoi se është e lodhur nga këto aludime të kota dhe nëse do të kishte bërë ndonjë ndërhyrje plastike në fytyrë ajo do ta kishte pranuar haptazi.

1 of 6

1 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bella Hadid: Nuk kam bërë operacione plastike (Foto) Bella Hadid: Nuk kam bërë operacione plastike (Foto)Rating: 5.0
To Top