Home / ShowBiz / Bëhen llogaritë dhe del shuma “e frikshme”, sa mijëra euro ka kushtuar dasma e Besit dhe Xhensilës
Bëhen llogaritë dhe del shuma “e frikshme”, sa mijëra euro ka kushtuar dasma e Besit dhe Xhensilës

Bëhen llogaritë dhe del shuma “e frikshme”, sa mijëra euro ka kushtuar dasma e Besit dhe Xhensilës

Bëhen llogaritë dhe del shuma “e frikshme”, sa mijëra euro ka kushtuar dasma e Besit dhe Xhensilës

Ashtu siç edhe mund të keni parë në çdo rrjet social të mundshëm apo keni lexuar nëpër media online, dasma kaq e përfolur e këngëtares së mirënjohur Xhensila Myrtezaj me aktorin e humorit Bes Kallaku ka bërë bujë.
Që dasmat e personazheve të njohura tërheqin gjithmonë vëmendje është pak por e sigurt, ama ceremonia e Besit dhe Xhensilës i ka kaluar çdo pritshmëri.
Duke nisur që nga çifti, i cili ashtu i thjeshtë ka fituar simpatinë e një numri jo të vogël ndjekësish, e duke përfunduar te të ftuarit, atmosfera, këngëtarët, surprizat, fotot videot etj.?
shiko videon me poshte: Video

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje