Home / ShowBiz / Befason Ramush Haradinaj “Flamurin e Ibrahim Rugovës do ta bëj flamur të Kosovës” (Video)
Befason Ramush Haradinaj “Flamurin e Ibrahim Rugovës do ta bëj flamur të Kosovës” (Video)

Befason Ramush Haradinaj “Flamurin e Ibrahim Rugovës do ta bëj flamur të Kosovës” (Video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka premtuar në vendlindjen e Ibrahim Rugovës flamurin e Dardanisë për Kosovën para elektoratit të tij në Istog. GazetaExpress 16 NENTOR 2017 14:47
“Po mdoket edhe simbolin, flamurin e Dardanisë unë po du me e kry, jo ata që janë kanë para meje”, ka thënë Haradinaj. Haradinaj ka folur edhe për tri gjëra që ia kishte Rugova..
Lajmi i mare nga http://lajmeditore.net
Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje