Home / ShowBiz / Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo
Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo
Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo

E re në moshë, por tejet e talentuar, Kida di të befasojë vazhdimisht me stilin unik në veshje e në të kënduar, gjë që po i shpërblehet vazhdimisht.

Madje, disa herë radhazi ishte emër i lakuar në medie pikërisht për stilin jo të ekzagjeruar, duke e bërë të jetë totalisht vetvetja.

Por, si duket Kida ka filluar paksa t’a ndiejë presionin e konkurrencës nga këngëtaret e reja që dita-ditës po i shtohen estradës. Si e tillë, zhveshja pak më e tepërt, është ‘shpëtimtari kryesor’ për tregun tonë muzikor, e këtë ka filluar ta aplikojë Kida në fotosesionet e fundit.

Konkretisht imazhet e sapo publikuara nga këngëtarja simpatike, shfaqin atë të zhveshur në pjesën e sipërme, derisa për tiparet e jashtëzakonshme të fytyrës së saj, është e tëpërt të komentohet.

Urojmë që Kida, të qëndrojë e tillë unike si në krijimet e para drejt profesionit të cilin e ushtron, fundja të tillë do mbahej mend e do adhurohej dhe më tepër.

Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo
Befason Kida, realizon foto gjysmë nudo
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje