Home / ShowBiz / Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu
Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu
Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu
Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu[/caption]

Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.

E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net

Enca në një foto të publikuar në Instagram duket e thjeshtë dhe sportive me një marijuana në të e çuditërisht na ka befasuar me mbulimin e gjoksit.

Kujtojmë se kjo është edhe arsyeja se përse ajo rrëmben vëmendjen maksimale përveç talentit në muzikë.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje