Home / ShowBiz / “Barbie” aziatike do t’ju çmendë (Foto)

“Barbie” aziatike do t’ju çmendë (Foto)

Catherina Lauren duket të jetë “Barbie” aziatike. Bukuroshja bionde ka kryer ndërhyrje të shumta kirurgjikale në moshën 25-vjeçare për të zmadhuar gjoksin edhe ka një tatuazh Barbie në pjesën e sipërme të të pasmeve të saj bombastike.

Ajo lëviz me një makinë që duket sikur një lodër e “Barbie” dhe përpiqet të ndërtojë jetën e kukullës së famshme.

“Unë e dua shumë Barbie. Unë kam luajtur gjithmonë me kukulla Barbie që kur isha një vajzë e vogël dhe doja të kisha gjithçka rozë”, është shprehur ajo.

1 of 6Gjatë viteve të shkollës së mesme, Catherina ka lyer flokët e saj bjonde në një përpjekje për t’u dukur si lodër plastike.

“Njerëzit më quanin Barbie,” shtoi ajo. “Kështu që tani jam e detyruar të sillem si ajo”.

19 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje