ShowBiz

Ashley Graham nuk ka nevojë për fotoshop kur pozon me bikini

E ka thënë dhe shkruar qartë në profilin e saj në Instagram dhe karriera e saj e deritanishme e vërteton më së miri; Ashley Graham nuk i vjen aspak turp për format e saj të bëshme, përkundrazi është krenare dhe do të dëshironte që çdo femër të ishte më e sigurt në vetvete.

Dhe ja ku vjen sërish modelja 30-vjeçare plus size që lançon linjën e saj të rrobave të banjës me një set fotosh origjinale, pa asnjë ndërhyrje fotoshopi.

Qëndroni autentike dhe të mrekullueshme; ky është mesazhi që Ashley përcjell me fushatën publicitare të linjës Swimsuits For All.

7 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

E ka thënë dhe shkruar qartë në profilin e saj në Instagram dhe karriera e saj e deritanishme e vërteton më së miri; Ashley Graham nuk i vjen aspak turp për format e saj të bëshme, përkundrazi është krenare dhe do të dëshironte që çdo femër të ishte më e sigurt në vetvete.

Dhe ja ku vjen sërish modelja 30-vjeçare plus size që lançon linjën e saj të rrobave të banjës me një set fotosh origjinale, pa asnjë ndërhyrje fotoshopi.

Qëndroni autentike dhe të mrekullueshme; ky është mesazhi që Ashley përcjell me fushatën publicitare të linjës Swimsuits For All.

7 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ashley Graham nuk ka nevojë për fotoshop kur pozon me bikini Ashley Graham nuk ka nevojë për fotoshop kur pozon me bikiniRating: 5.0
To Top