ShowBiz

Andrra ia ‘ftohë’ të gjithave, shikoni si po duket në dasmën e Bleros dhe Afronës

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar.

Në mesin e të ftuarve është edhe këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra.

Andrra duket se sfidoi të gjitha me fustanin dhe pamjen e saj./ORAinfo/

Loading...

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar.

Në mesin e të ftuarve është edhe këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra.

Andrra duket se sfidoi të gjitha me fustanin dhe pamjen e saj. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Andrra ia ‘ftohë’ të gjithave, shikoni si po duket në dasmën e Bleros dhe Afronës Andrra ia ‘ftohë’ të gjithave, shikoni si po duket në dasmën e Bleros dhe AfronësRating: 5.0
To Top