ShowBiz

Andrra hap dyqanin, do t’iu shashtris si është zbukuruar

Loading...

 

Andrra ka hapur biznesin e saj si shumica e grave të këngëtarëve të famshëm të cilët ia sponzorizojnë grave të tyre biznese të tilla.

U bë e famshme në krah të burrit të saj dhe tani ajo po i shfrytëzon rrjetet sociale si hapësira reklamuese,  përcjell ORAinfo.

E për hapjen e dyqanit ajo ka bërë përgatitje të mëdha duke u bërë edhe vetë modele e fustaneve të saj.

Në një postim të fundit ajo ka treguar look-un që ka bërë për hapjen solemne./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Andrra hap dyqanin, do t’iu shashtris si është zbukuruar Andrra hap dyqanin, do t’iu shashtris si është zbukuruarRating: 5.0
To Top