ShowBiz

Andrra dhe Soni së bashku me bashkëshortët e tyre…Vëmendja tek veshja e zonjave…

Loading...

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, shkruan ORAinfo.

Edhe ajo tashmë është bërë shumë e njohur, duke pasur kështu një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.
Ajo është shumë aktive ku bën postime nga më të ndryshmet.

Gjithmonë në paraqitjet e saj ajo është shumë e bukur dhe elegante e sidomos ajo që bie në sy është grimi i saj profesional.

E para pak ditësh ajo bëri hapjen e dyqanit të saj të fustanave ku pati një festë të madhe.

E pranishme ishte edhe Soni Malaj së bashku me burrin e saj ku bën një fotografi të përbashkët dhe të gjithë po duket shumë bukur e elegatë, por si gjithmonë vëmendja është tek zonjat…/ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Andrra dhe Soni së bashku me bashkëshortët e tyre…Vëmendja tek veshja e zonjave… Andrra dhe Soni së bashku me bashkëshortët e tyre…Vëmendja tek veshja e zonjave…Rating: 5.0
To Top