Home / ShowBiz / Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë

Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë

Alba Hoxha,balerina e televizionit Klan dhe së fundmi prezantuesja e motit në këtë televizion ,sipas medieve rozë po përjeton një romancë me balerinin Albi Nako.

Ata janë ndër çiftet më të përfolur të momentit.

Mesa duket dyshja Alba Hoxha dhe Albi Nako kanë vendosur të mos fshihen më.

Çifti është duke përjetuar një romancë, që sa vjen dhe po forcohet më shumë.

Kjo vihet re edhe në rrjetet sociale.

Balerina nuk ka ditur të ndalet me postime në këto të ditë të nxehta.

Ajo ka pozuar me bikinin në pishinë.

Përveç linjave perfekte, që ka bukuroshja bie në sy dhe komenti i Albit që i thotë “Unë di që do shihemi në ‘Klan’ për tjetër gjë”.

ImageDhe përgjigja e Albës nuk mund të mungonte duke shkruajtur vetëm një fjalë “Kërcim”.

The post Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje