Home / ShowBiz / Adelina kthehet përgjithnjë në Kosovë? (Video)

Adelina kthehet përgjithnjë në Kosovë? (Video)

Është bërë thuajse një dekadë që kur ajo la Kosovën për të jetuar më larg. Këngëtarja Adelina Ismajli, e konsideruar si Diva e muzikës shqiptare, u kthye sërish në vendlindje.

Ismajli erdhi të jetonte në Prishtinë, bashkë me familjen, bashkëshortin Valin dhe të birin Uliksin.

Javën që vjen, të hënën Adelina Ismajli jep një intervistë për emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku rrëfen të rejat në jetën e saj me fokus të veçantë te mëmësia dhe lindja e djalit.

Ajo është kthyer në Kosovë për një kohë të pacaktuar, ndërsa në NIN thotë se të paktën 2 ose 3 vjet do të jetë këtu, meqë tani është e angazhuar edhe në serialin komik “O sa mirë”.

Intervistën me Adelina Ismajlin mund ta ndiqni këtë të hënë në Klan Kosova.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje