Home / ShowBiz / A është e dashuruar Eranda Libohova? (Video)

A është e dashuruar Eranda Libohova? (Video)

Mbrëmë këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria, Eranda Libohova publikoi projektin e saj muzikor në bashkëpunim me Ardit Çunin.

Kënga titullohet “Ajo”. Këngëtarët ishin të ftuar në emisionin “1 kafe prej shpisë”, ku folën për realizimin e këtij projekti, përcjell rtv21.tv

Ata treguan se si u bashkuan për të punuar në këtë këngë. Arditi tha se ideja ka lindur qysh në shtator të vitit të kaluar kur këngëtarët u takuan në “Maratonën e këngës”.

Kështu ftesën për të bashkëpunuar Arditi ia kishte bërë Erandës, e cila e kishte pranuar. Kënga është realizuar brenda muajit Janar. Përveç promovimit të këngës, ata folën edhe për jetën private. Nikoqirja e emisionit, Blerona e pyeti Erandën se a ka dikë në jetë. Eranda nuk mohoi diçka të tillë ashtu siç edhe nuk e konfirmoi, por ajo na la që ta deshifrojmë përmes fjalëve .

Sipas saj gjithçka kuptohet nga gazetat. “ Nuk është vështirë të të gjejnë ku je, unë nuk fshihem nga askush kam një jetë publike si gjithë njerëzit të tjerë ama nuk kam zgjedhur të flas për diçka që nuk jam gati të flas, do të flas kur të vijë ndonjë moment i duhur”, tha Eranda.

E rëndesishme që nuk je vetëm!- ia ktheu Blerona. – E rëndësishme që jemi mirë…!- përgjigjet Eranda duke qeshur.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje