ShowBiz

A e vërejtët këtë detaj tek pamja e Andrrës në hapjen e dyqanit të saj…

Loading...

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, shkruan ORAinfo.

Edhe ajo tashmë është bërë shumë e njohur, duke pasur kështu një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.
Ajo është shumë aktive ku bën postime nga më të ndryshmet.

Gjithmonë në paraqitjet e saj ajo është shumë e bukur dhe elegante e sidomos ajo që bie në sy është grimi i saj profesional dhe veshjet e bukura.

E tashmë edhe ajo hapi dyqanin e saj të fustanave në hapjen e të cilin u duk shumë bukur.

Por, ajo që mund të vërehet është se Andrra ka shtuar pak peshë…/ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . A e vërejtët këtë detaj tek pamja e Andrrës në hapjen e dyqanit të saj… A e vërejtët këtë detaj tek pamja e Andrrës në hapjen e dyqanit të saj…Rating: 5.0
To Top