Home / ShowBiz / A do ta njihni rejën e Remzies në këtë stil?

A do ta njihni rejën e Remzies në këtë stil?

Emri i saj vazhdon të jetë ndër më të përmendurit e titujve rozë, shkruan Kosovarja.

Me thjeshtësinë dhe stilin mahnitës, fotografitë që ndanë në rrjetet sociale marrin shumë pëlqime nga ndjekësit e shumtë.

Që nga fillimi që u mor vesh se po bëhet reja e këngëtares së njohur, publiku u fokusua në pamjen dhe po ashtu ngjashmërinë që ka me familjen e të fejuarit.

Kaçurrelat natyrale janë ato të cilat më së miri e identifikojnë Gëzimen, të cilën ndoshta me ndonjë stil tjetër nuk do ta kishit njohur apo paramenduar.

Imazhi në vazhdim tregon sa ndryshe duket ajo me flokë të lidhura, por gjithsesi e mahnitshme.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje