Shendet

Video shokuese/ Ja çfarë i shkakton duhani zemrës

Loading...

Në Ditën Botërore Kundër Duhanit, Organizata Botërore e Shëndetësisë ka publikuar një video shokuese, që tregon dëmtimet që i shkakton duhani zemrës.

Kjo video ka si qëllim të ndërgjegjësojë njerëzit mbi efektet shkatërruese të duhanit në zemër, si dhe të inkurajojë duhanpirësit që të heqin menjëherë dorë nga ky ves i keq.

Videoja 30-sekondëshe përfundon me një mesazh “Mbro zemrën dhe shëndetin – jo duhanit!

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Video shokuese/ Ja çfarë i shkakton duhani zemrës Video shokuese/ Ja çfarë i shkakton duhani zemrësRating: 5.0
To Top