Shendet

7pa5 – Si duhet te ushqehemi ne mengjes – 17 Mars 2014 – Show – Vizion Plus

Loading...

http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/shtatepapese
https://facebook.com/VizionPlusTV

E ftuar ne studio Blerina Bombaj. Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj dhe Nolian Lole, “7 pa 5” do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences e duke synuar te nxise tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjese e jetes sone te perditshme…

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . 7pa5 – Si duhet te ushqehemi ne mengjes – 17 Mars 2014 – Show – Vizion Plus 7pa5 – Si duhet te ushqehemi ne mengjes – 17 Mars 2014 – Show – Vizion PlusRating: 5.0
To Top