Home / Lajme / Zeqirija Ibrahimi: Do ta kthejmë besimin e qytetarëve te Komuna (VIDEO)
Zeqirija Ibrahimi: Do ta kthejmë besimin e qytetarëve te Komuna (VIDEO)

Zeqirija Ibrahimi: Do ta kthejmë besimin e qytetarëve te Komuna (VIDEO)

Zeqirija Ibrahimi: Do ta kthejmë besimin e qytetarëve te Komuna (VIDEO)
Zeqirija Ibrahimi: Do ta kthejmë besimin e qytetarëve te Komuna (VIDEO)

Zeqirija Ibrahimi, kandidat i Lëvizjes Besa për të parin e Komunës së Çairit, në intervistën e tij dhënë për Lajm TV ka zbuluar idetë dhe projektet për Çairin.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje