Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Vritet 19-vjeçari në një dasëm në Likovë te Kumanoves

Loading...

19-vjeçari nga Gjermania, me origjinë nga Serbia, ka vdekur në Maqedoni, pasi nga plagët e rënda, ka vdekur në një dasëm dje në Likovë të Kumanovës, përcjell Telegrafi Maqedoni.

MPB ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:45.

Përderisa ka qenë i ulur në oborrin e Z.SH. (51) ku ishte edhe festa, 63-vjeçari A.SH. ka njerrë armën e zjarrit me kalibër 9 mm, të cilin e ka poseduar pa leje dhe ka gjuajtur disa plumba në ajër, i cili njëri prej plumbave ka shkuar në dejtim të 19-vjeçarit B.A.

Djali i lënduar është transferuar në spitalin e Kumanovës ku edhe aty ka vdekur. Kufoma është dorëzuar për autopsi, A.SH. është paraburgosur, ndërsa policia punon në qartësimin e rastit.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vritet 19-vjeçari në një dasëm në Likovë te Kumanoves Vritet 19-vjeçari në një dasëm në Likovë te KumanovesRating: 5.0
To Top