Home / Lajme / Vret zebrën e sapolindur (Video)

Vret zebrën e sapolindur (Video)

Luanët janë të paparashikueshëm.

Një zebër sapo kishte lindur, dhe ende pa iu hequr e gjithë pëlhura me të cilën ishte i mbuluar, ndodhi një e papritur, shkruan lajmi.net

Një luan me të shpejtë i afrohet dhe e kap në qafë, duke e lënë të paralizuar e pas pak edhe të vdekur.

Ai e përdori si ushqim për veten, ndërkaq zebrat e mëdha që po qëndronin pranë të voglit të tyre, ishin larguar që kur e kishin parë luanin për të shpëtuar.

Shikoni më poshtë.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje