Lajme

VIDEO+FOTOT: Vladimir Putin i tregon “bishën” e tij Princit arab: Është shumë e rehatshme

Presidenti rus Vladimir Putin është takuar me princin e Kurorës së Abu Dhabi, Mohammed bin Zayed Al Nahyan, pas një vizite të këtij të fundit në kryeqytetin Rus, Moskë.

Pas bisedës dhe takimit, Putin e ka ftuar Princin për të parë makinën e tij nga projekti i ri “Kortezh”.

“Është shumë e rehatshme”, tha princi arab duke u ulur përkrah Putinit. (TemA)

Loading...

Presidenti rus Vladimir Putin është takuar me princin e Kurorës së Abu Dhabi, Mohammed bin Zayed Al Nahyan, pas një vizite të këtij të fundit në kryeqytetin Rus, Moskë.

Pas bisedës dhe takimit, Putin e ka ftuar Princin për të parë makinën e tij nga projekti i ri “Kortezh”.

“Është shumë e rehatshme”, tha princi arab duke u ulur përkrah Putinit. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO+FOTOT: Vladimir Putin i tregon “bishën” e tij Princit arab: Është shumë e rehatshme VIDEO+FOTOT: Vladimir Putin i tregon “bishën” e tij Princit arab: Është shumë e rehatshmeRating: 5.0
To Top