Lajme

VIDEO tronditëse: Grushte e shkelma kokës, policët rrahin për “vdekje” të riun

Stacioni policor i qytetit Messa në Arizonë ka publikuar një video të filmuar nga kamerat e sigurisë, ku shihen policët duke goditur me grushta dhe shqelma Robert Johnsonin, 35-vjeç, të cilin më pas e përplasin për tokë dhe e prangosin.

Videoja që është shpërndarë në rrjetet sociale, fillon me daljen e një polici nga ashensori, i cili e ndal Johnsonin për ta marrë në pyetje.

Më pas shfaqen edhe tre policë tjerë që e rrethojnë Johnsonin dhe e godasin pa mëshirë me grushte e shkelma.

Kamerat e sigurisë më pas tregojnë se si policët e prangosin Johnsonin dhe i lidhin këmbët.

Sipas informacioneve Johsnon është akuzuar për sjellje të pahijshme.

Policia e Arizonës fillimisht është munduar ta arsyetoj veprimin e zyrtarëve policorë, duke thënë se ai është rrahur pasi i nuk i është bindur urdhrave të policisë. (TemA)

Loading...

Stacioni policor i qytetit Messa në Arizonë ka publikuar një video të filmuar nga kamerat e sigurisë, ku shihen policët duke goditur me grushta dhe shqelma Robert Johnsonin, 35-vjeç, të cilin më pas e përplasin për tokë dhe e prangosin.

Videoja që është shpërndarë në rrjetet sociale, fillon me daljen e një polici nga ashensori, i cili e ndal Johnsonin për ta marrë në pyetje.

Më pas shfaqen edhe tre policë tjerë që e rrethojnë Johnsonin dhe e godasin pa mëshirë me grushte e shkelma.

Kamerat e sigurisë më pas tregojnë se si policët e prangosin Johnsonin dhe i lidhin këmbët.

Sipas informacioneve Johsnon është akuzuar për sjellje të pahijshme.

Policia e Arizonës fillimisht është munduar ta arsyetoj veprimin e zyrtarëve policorë, duke thënë se ai është rrahur pasi i nuk i është bindur urdhrave të policisë. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO tronditëse: Grushte e shkelma kokës, policët rrahin për “vdekje” të riun VIDEO tronditëse: Grushte e shkelma kokës, policët rrahin për “vdekje” të riunRating: 5.0
To Top