Lajme

VIDEO: Sherr në rrugë, burri merr varrenë dhe i thyen xhamat e makinës

Ky është momenti tronditës kur një burrë godet me varre një burrë që ndodhej në makinë dhe i thyen xhamat automjetit.

Por sikur të mos mjaftonte kjo ai godet më pas edhe një person të dytë që doli nga makina.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i cili ka sjellë irritimin e burrit me makinë të kuqe i cili godiste pa mëshirë me varre. (TemA)

Loading...

Ky është momenti tronditës kur një burrë godet me varre një burrë që ndodhej në makinë dhe i thyen xhamat automjetit.

Por sikur të mos mjaftonte kjo ai godet më pas edhe një person të dytë që doli nga makina.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i cili ka sjellë irritimin e burrit me makinë të kuqe i cili godiste pa mëshirë me varre. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: Sherr në rrugë, burri merr varrenë dhe i thyen xhamat e makinës VIDEO: Sherr në rrugë, burri merr varrenë dhe i thyen xhamat e makinësRating: 5.0
To Top