Lajme

VIDEO/ Sërish sherr në Kuvend, Ruçi përplaset me Bashën: Keni 25 orë kohë për të folur, lereni këtë skenar

Opozita e vendit ka bllokuar sërish seancën parlamentare të zhvilluar gjatë ditës së sotme.

Teksa kryedemokrati Lulzim Basha ka përdorur të gjithë kohën e përcaktuar nga rregullorja, atij i është ndërprerë mikrofoni në foltore.

Kjo ka sjellë për të katërtën herë radhazi përsëritjen e “skenarit” ku deputetët demokratë dhe ata të LSI-së janë grumbulluar përpara foltores për të mos lejuar zhvillimin e punimeve.

Basha ka njoftuar se diskutimi ashtu si herët e tjera do vijojë në Facebook. (TemA)

Loading...

Opozita e vendit ka bllokuar sërish seancën parlamentare të zhvilluar gjatë ditës së sotme.

Teksa kryedemokrati Lulzim Basha ka përdorur të gjithë kohën e përcaktuar nga rregullorja, atij i është ndërprerë mikrofoni në foltore.

Kjo ka sjellë për të katërtën herë radhazi përsëritjen e “skenarit” ku deputetët demokratë dhe ata të LSI-së janë grumbulluar përpara foltores për të mos lejuar zhvillimin e punimeve.

Basha ka njoftuar se diskutimi ashtu si herët e tjera do vijojë në Facebook. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO/ Sërish sherr në Kuvend, Ruçi përplaset me Bashën: Keni 25 orë kohë për të folur, lereni këtë skenar VIDEO/ Sërish sherr në Kuvend, Ruçi përplaset me Bashën: Keni 25 orë kohë për të folur, lereni këtë skenarRating: 5.0
To Top