Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

VIDEO qesharake: “Mos ndalo se të presin gjembat e kaktusit”

Një i ri ka gjetur një mënyrë efikase se si të bëj këtë grua të shëndoshë që ju do të shihni në video të vrapojë pa u ndalur.

Në momentin që gruaja ndalon ritmin e vrapimit djali i vendos bimën me gjemba të kaktusit tek të pasmet dhe ajo nis përsëri të vrapojë me të njëjtin ritëm.

Hidhini një sy videos dhe ju sigurojmë se do të shkriheni së qeshuri. (TemA)

Loading...

Një i ri ka gjetur një mënyrë efikase se si të bëj këtë grua të shëndoshë që ju do të shihni në video të vrapojë pa u ndalur.

Në momentin që gruaja ndalon ritmin e vrapimit djali i vendos bimën me gjemba të kaktusit tek të pasmet dhe ajo nis përsëri të vrapojë me të njëjtin ritëm.

Hidhini një sy videos dhe ju sigurojmë se do të shkriheni së qeshuri. (TemA)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO qesharake: “Mos ndalo se të presin gjembat e kaktusit” VIDEO qesharake: “Mos ndalo se të presin gjembat e kaktusit”Rating: 5.0
To Top