Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

VIDEO: Publikohet videoklipi i këngës së botërorit “Live it up”, Era Istrefi duket mahnitëse

“Live it up” kënga e Botërorit 2018, që pak ditë më parë u publikua në versionin audio, sapo doli në “YouTube” edhe me videoklip.

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë ardhur në formën më të bukur në pamjet ku duken mes turmave me njerëz dhe gati për të nisur eventin më të rëndësishëm të futbollit në mbarë botën.

Era Istrefi me performancën e saj prej ylli duket vërtet mahnitëse.

Kampionati Boteror do te startoje me date 14 qershor ne Rusi dhe do te perfundoje me 15 korrik.

Loading...

“Live it up” kënga e Botërorit 2018, që pak ditë më parë u publikua në versionin audio, sapo doli në “YouTube” edhe me videoklip.

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë ardhur në formën më të bukur në pamjet ku duken mes turmave me njerëz dhe gati për të nisur eventin më të rëndësishëm të futbollit në mbarë botën.

Era Istrefi me performancën e saj prej ylli duket vërtet mahnitëse.

Kampionati Boteror do te startoje me date 14 qershor ne Rusi dhe do te perfundoje me 15 korrik.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: Publikohet videoklipi i këngës së botërorit “Live it up”, Era Istrefi duket mahnitëse VIDEO: Publikohet videoklipi i këngës së botërorit “Live it up”, Era Istrefi duket mahnitëseRating: 5.0
To Top