Lajme

VIDEO: Po e ndihmonte të parkonte, por gruaja përplas në mur të riun

Loading...

Ky është momenti i tmerrshëm kur gruaja shtyp me makinë një të ri i cili përpiqej ta ndihmonte të parkonte.

Në pamjet filmike do të shikoni se si gruaja përplas në mur të riun në momentin që ajo po ecte mbrapsht.

Si pasojë e përplasjes i riu mbeti me brinjë dhe këmbë të thyera.

Ngjarja ndodhi në Hanoi, Vietnam, muajin e kaluar. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: Po e ndihmonte të parkonte, por gruaja përplas në mur të riun VIDEO: Po e ndihmonte të parkonte, por gruaja përplas në mur të riunRating: 5.0
To Top