Home / Lajme / VIDEO/ Përplasen dy avionë, tmerrohen pasagjerët: Menduam se shpërtheu një bombë

VIDEO/ Përplasen dy avionë, tmerrohen pasagjerët: Menduam se shpërtheu një bombë

Ky është momenti i frikshëm kur dy avionë përplasen me njëri tjetrin.

Incidenti ndodhi teksa njëri nga avionët ishte duke u parkuar në aeroport pas uljes në pistë dhe pa pritur përplaset me bishtin e një avioni të ndaluar.

“Nuk kishim më shumë se një minutë të ndaluar kur dëgjuam një zhurmë, që krijojë përshtypjen e shpërthimit të një bombe.

Unë isha në pjesën e fundit të avionit dhe mendova se ishte fundi i jetës sime”, tregon një pasagjere që ishte në avionin në momentin e aksidentit.

Ngjarja ndodhi në aeroportin “Ataturk” në Stamboll ditën e diel. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje