Lajme

VIDEO: PD e Elbasanit katandiset me Luçianon që përleshet me policët, dhe 15 vetë…

Partia Demokratike është përpjekur të prishë takimin e kryeministrit Edi Rama në Elbasan.

Sali Berisha ka postuar edhe një video, ku shihet që deputeti Luçiano Boçi shtyhet me policët.

Por, në protestën e PD-së nuk shihen as 15 persona, çka tregon sa keq është katandisur kjo parti në Elbasan, ku ka kaluar forcë e katërt, pas PS-së, PDIU-së dhe LSI-së.

Deputeti socialist i kësaj zone, Taulant Balla, duke ironizuar protestën, shkruan:

“19 veta për të protestuar kundër qeverisë në një qark kaq të madh, Luli e ktheu partinë në një shoqatë. Opozita vjen në parlament, bën teatër në Facebook dhe ikën”. (TemA)

Loading...

Partia Demokratike është përpjekur të prishë takimin e kryeministrit Edi Rama në Elbasan.

Sali Berisha ka postuar edhe një video, ku shihet që deputeti Luçiano Boçi shtyhet me policët.

Por, në protestën e PD-së nuk shihen as 15 persona, çka tregon sa keq është katandisur kjo parti në Elbasan, ku ka kaluar forcë e katërt, pas PS-së, PDIU-së dhe LSI-së.

Deputeti socialist i kësaj zone, Taulant Balla, duke ironizuar protestën, shkruan:

“19 veta për të protestuar kundër qeverisë në një qark kaq të madh, Luli e ktheu partinë në një shoqatë. Opozita vjen në parlament, bën teatër në Facebook dhe ikën”. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: PD e Elbasanit katandiset me Luçianon që përleshet me policët, dhe 15 vetë… VIDEO: PD e Elbasanit katandiset me Luçianon që përleshet me policët, dhe 15 vetë…Rating: 5.0
To Top