Home / Lajme / VIDEO: Panik në aeroportin “Ataturk” të Stambollit, përplasen avionët

VIDEO: Panik në aeroportin “Ataturk” të Stambollit, përplasen avionët

Pasagjerët e avionit Turkish Airlines që po qendronte ndaluar në pistë janë tronditur kur një avion i cili ecte në pistë ka goditur me krahun e tij të djathtë bishtin e avionit që ishte ndaluar, duke shkaktuar panik nga zhurma e fortë e goditjes.

Ngjarja ka ndodhur në Stamboll pikërisht në aeroportin “Ataturk”, ku një mjet i Asiana Airlines ka shkatërruar pjesën e pasme të një avioni turk që kishte filluar të lëvizte.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje