Lajme

VIDEO/ Pamje tronditëse: Sulm me bombë në një stacion policor, 4 të vrarë dhjetëra të plagosur

Një familje me pesë persona, përfshirë një fëmijë tetëvjeçar, ka kryer një sulm me bombë në një stacion të policisë në Surabaya.

Si pasojë e sulmit kanë mbetur të vrarë të paktën katër persona dhe janë plagosur dhjetë të tjerë.

Siç bëhet e ditur, shpërthimi ka ndodhur rreth orës 8.50 të mëngjesit.

Policia konfirmoi se sulmi u krye nga një familje prej pesë personash, duke përfshirë një fëmijë tetë vjeçar.

Sipas mediave të huaja sulmi me bombë vjen vetëm një ditë pasi 13 vetë u vranë në një qytet në Indonezi gjatë bombardimeve të koordinuara vetëvrasëse që ndodhën në tri kisha. (TemA)

Loading...

Një familje me pesë persona, përfshirë një fëmijë tetëvjeçar, ka kryer një sulm me bombë në një stacion të policisë në Surabaya.

Si pasojë e sulmit kanë mbetur të vrarë të paktën katër persona dhe janë plagosur dhjetë të tjerë.

Siç bëhet e ditur, shpërthimi ka ndodhur rreth orës 8.50 të mëngjesit.

Policia konfirmoi se sulmi u krye nga një familje prej pesë personash, duke përfshirë një fëmijë tetë vjeçar.

Sipas mediave të huaja sulmi me bombë vjen vetëm një ditë pasi 13 vetë u vranë në një qytet në Indonezi gjatë bombardimeve të koordinuara vetëvrasëse që ndodhën në tri kisha. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO/ Pamje tronditëse: Sulm me bombë në një stacion policor, 4 të vrarë dhjetëra të plagosur VIDEO/ Pamje tronditëse: Sulm me bombë në një stacion policor, 4 të vrarë dhjetëra të plagosurRating: 5.0
To Top