Lajme

VIDEO/ Momenti shokues: Aligatori godet në fytyrë policin, efektivi bie pa ndjenja në tokë

Loading...

Ky është momenti tronditës ku një aligator godet dhe shtrin në tokë një polic.

Kjo ndodhi pasi kjo pasi policët po hipin në kamion krokodilin të cilin e kishin kapur në një zonë të banuar dhe i kishin lidhur këmbët dhe gojën.

Por papritmas krokodili bën disa lëvizje dhe godet në kokë policin.

Zyrtari i policisë, i cili ishte më afër me nofullat e zvarranikut, mori goditjen drejt e në fytyrë, dhe bie pa ndjenja në tokë. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO/ Momenti shokues: Aligatori godet në fytyrë policin, efektivi bie pa ndjenja në tokë VIDEO/ Momenti shokues: Aligatori godet në fytyrë policin, efektivi bie pa ndjenja në tokëRating: 5.0
To Top