Lajme

VIDEO/ Momenti i frikshëm: I riu shtrihet poshtë shinave, treni i kalon përsipër

Pamjet e tronditëse tregojnë se si një i ri shtrihet poshtë shinave të trenit vetëm për të marrë disa”like” në internet.

Në pamjet filmiket do të shikoni 19 vjeçarin Alexey Derbilov, i cili u fut në një boshllëk në pistën e stacionit të metrosë Vystavochnaya në Moskë, dhe më pas treni i kalon përsipër.

Shumë komentues e quajtën atë “idiot” pasi rrezikoi jetën vetëm për disa pëlqime në internet.

Policia ruse arrestoi të riun pasi filmimi u postua nga miku i tij në internet. (TemA)

Loading...

Pamjet e tronditëse tregojnë se si një i ri shtrihet poshtë shinave të trenit vetëm për të marrë disa”like” në internet.

Në pamjet filmiket do të shikoni 19 vjeçarin Alexey Derbilov, i cili u fut në një boshllëk në pistën e stacionit të metrosë Vystavochnaya në Moskë, dhe më pas treni i kalon përsipër.

Shumë komentues e quajtën atë “idiot” pasi rrezikoi jetën vetëm për disa pëlqime në internet.

Policia ruse arrestoi të riun pasi filmimi u postua nga miku i tij në internet. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO/ Momenti i frikshëm: I riu shtrihet poshtë shinave, treni i kalon përsipër VIDEO/ Momenti i frikshëm: I riu shtrihet poshtë shinave, treni i kalon përsipërRating: 5.0
To Top