Lajme

VIDEO/ Kryetarja e bashkisë Shkodër Voltana Ademi “mban” premtimin: Vllazninë e çojmë në Kategorinë e Parë

Voltana Ademi, kryetëarja e Bashkisë Shkodër, duket se e ka “mbajtur” premtimin e bërë në fushatën elektorale, kur kandidonte për këtë post.

Ajo bëri një lapsus, duke thënë se klubin e futbollit Vllaznia, do e çonte Akoma më tej, në Kategorinë e Parë, per rezultoi nje lapsus me se i vertete duke u bere realitet.

Mesa duket, Voltana Ademi ia arriti premtimit, dhe tashmë Vllaznia nga sezoni tjetër do të luajë një kategori më poshtë, pikërisht në Kategorinë e Parë.

Loading...

Voltana Ademi, kryetëarja e Bashkisë Shkodër, duket se e ka “mbajtur” premtimin e bërë në fushatën elektorale, kur kandidonte për këtë post.

Ajo bëri një lapsus, duke thënë se klubin e futbollit Vllaznia, do e çonte Akoma më tej, në Kategorinë e Parë, per rezultoi nje lapsus me se i vertete duke u bere realitet.

Mesa duket, Voltana Ademi ia arriti premtimit, dhe tashmë Vllaznia nga sezoni tjetër do të luajë një kategori më poshtë, pikërisht në Kategorinë e Parë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO/ Kryetarja e bashkisë Shkodër Voltana Ademi “mban” premtimin: Vllazninë e çojmë në Kategorinë e Parë VIDEO/ Kryetarja e bashkisë Shkodër Voltana Ademi “mban” premtimin: Vllazninë e çojmë në Kategorinë e ParëRating: 5.0
To Top