Lajme

VIDEO: Kamioni 25 tonësh zë poshtë makinën, shpëton mrekullisht shoferi

Loading...

Një shofer i ri mbijetoi mrekullisht pas një aksidenti kur një kamion 25 tonësh zë poshtë makinën e tij.

Në pamjet filmike do të shikoni se si shoferi i dehur i kamionit futet me shpejtësi në kthesë dhe më pas përmbyset mbi makinën e bardhë.

30 vjeçari Voravut po ngiste makinën e tij pasditen e së dielës kur kamioni me 18 rrota humbi kontrollin në një kryqëzim në anën tjetër të rrugës në Bangkok dhe e zuri poshtë atë. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . VIDEO: Kamioni 25 tonësh zë poshtë makinën, shpëton mrekullisht shoferi VIDEO: Kamioni 25 tonësh zë poshtë makinën, shpëton mrekullisht shoferiRating: 5.0
To Top